Jak organizujemy przyjęcia okolicznościowe?

Jak organizujemy przyjęcia? :)
Chcemy w tym wpisie odpowiedzieć na kilka pytań, które często zadają nam klienci. 
Nasza sala posiada nagłośnienie i oświetlenie odpowiednie dla imprez tanecznych. Przy odpowiednim ustawieniu stołów uzyskujemy dodatkowe miejsce do tańczenia. W tym przypadku możemy jednak przygotować przyjęcie dla mniejszej liczby osób niż standardowo. Zorganizują u nas Państwo kameralną zabawę sylwestrową, czy 18. urodziny z mini zabawą. Podczas wszystkich przyjęć okolicznościowych możemy zapewnić  oprawę muzyczną w tle.
Ciągle pracujemy nad ogrodem przynależącym do agroturystyki. Teren ten nie jest jeszcze całkowicie oddany do użytku naszych gości. W ogrodzie znajduje się również miejsce na zorganizowanie ogniska. Małe przyjęcie na wolnym powietrzu również jest możliwe. Prosimy jednak pamiętać, że w naszym ogrodzie ciągle trwają prace. :) 
Menu i cenę za usługę ustalamy podczas spotkania w naszej agroturystyce. Spotkanie można umówić telefonicznie, a także przez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Będziemy na Państwa czekać o umówionej godzinie w naszym lokalu. 
Dbamy o wystrój sali. Zapewniamy zawsze świeże kwiaty i świece. Ciągle pracujemy nad nowymi pomysłami, które na stałe zdobią lokal. Jesteśmy również otwarci na propozycje klientów. Można śmiało z nami omawiać kwestię tego jak sala będzie wyglądać w dniu przyjęcia.